Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich

Program Partnerski to forma współpracy pomiędzy sklepem internetowym (pod pojęciem sklep internetowy rozumiem witrynę internetową, której celem jest sprzedaż produktów bądź usług) a webmasterem. Najpopularniejszy model współpracy polega na tym, że webmaster zamieszcza na swojej stronie reklamę danego sklepu internetowego i otrzymuje X% wartości każdego opłaconego zamówienia, które zostało złożone za pośrednictwem owego webmastera.

ZłoteMyśli to wydawnictwo sprzedające ebooki (ebook to nic innego jak książka w wersji elektronicznej). Od samego początku istnienia Złotych Myśli istnieje program partnerski, który jest motorem ZłotychMyśli.

Jednak zgodnie z zasadą Paretto 20% partnerów generuje 80% zamówień. Wynika z tego, że większość partnerów albo nic nie robi, albo nie potrafi skutecznie promować produktów. I właśnie dla tej grupy zostało zorganizowane to sympozjum. Każdy będzie miał okazję posłuchać wykładów które będą prowadziły osoby doświadczone w tej materii.

I tutaj się pochwalę dnia 31 marca 2007 roku będę miał okazję poprowadzić jeden wykład, którego roboczy tytuł brzmi: „Jak zarabiać więcej?”. Dokładny program sympozjum znajduje się na stronie: http://supp.zlotemysli.pl

Comments are closed.