Niech żyje marketing wirusowy cz.2 !!

Dzisiaj opiszę jak to się dzieje, że gdy polecisz znajomemu kurs „Jak zarabiać więcej w Programach Partnerskich” to w każdej lekcji ten znajomy będzie dostawał porady przeplatane Twoimi linkami partnerskimi.
Aby tą sztuczkę zastosować należy mieć abonamentu w serwisie CzasNaE-Biznes, gdyż wtedy przysługują Tobie 3 konta w systemie FreeBot z możliwością stosowania do 5 niestandardowych pól. To właśnie na tych niestandardowych polach opiera się cała sztuczka. Otóż w wstawce HTML formularza zapisu (pomiędzy <form> a </form>) należy dodać taki kod: <input name="pole_1" type="hidden" value="111">gdzie 111 to np. moje ID w jakimś Programie Partnerskim. Teraz gdy w treści emaila użyję ciągu znaków {POLE_1} to system zamiast {POLE_1} wstawi ową wartość (w tym wypadku 111). Oczywiście ową wstawkę HTML powinien na stronie internetowej zamieścić webmaster promujący ten kurs i w tym wypadku zmienić 111 na swój ID w programie partnerskim.

Ja zrobiłem troszkę inaczej – nie mówię webmasterom, aby zamieszczali wstawkę HTML na swoich stronach, tylko informuję, aby kierowali do mojej strony ze specjalnym linkiem np. takim: http://www.skutecznypartner.pl/kurs.php? p1=1138&p2=1007&p3=123&p4=1028&p5=1175 system odczytuje z linków te cyferki i wstawia je w kodzie formularza (w tym wypadku pod ukryty element formularza o nazwie pole_1 wstawi wartość 1138 itp.)

Comments are closed.