Programy Partnerskie w praktyce – polecam!

Ostatnio miałem okazję przeczytać ebooka Tomka Urbana (najlepiej zarabiający partner w Złotych Myślach): Programy Partnerskie w praktyce. Gorąco polecam publikację wszystkim, którzy stwiają swoje pierwsze kroki w Programach Partnerskich. Ebook zawiera wiele praktycznych porad dotyczących tego jakie podjąć działania, aby zarabiać w Programach Partnerskich. Pomimo iż w Programach Partnerskich siedzę kilka lat, to i tak w ebooku znalazłem kilka wskazówek, które się mi przydadzą. Autor napisał, aby nie czytać ebooka „ciurkiem” tylko aby przeczytać np. codziennie kilka stron i spróbować zastosować w praktyce to co on opisał – w pełni się zgadzam z autorem, gdyż po przeczytaniu ebooka wiele rzeczy ucieknie z pamięci a wiadomo, że aby zarabiać w Programach partnerskich, to trzeba coś robić. Porady zawarte w ebooku są uniwersalne i nie dotyczą konkretnego PP. Publikacja posiada 170 stron, ale można pobrać darmowy fragment który liczy aż 60 stron! Sprawdź ile w ZłotychMyślach zarabia Tomek Urban

3 komentarze to “Programy Partnerskie w praktyce – polecam!”

  1. Archon napisał(a):

    Książka mi się bardzo podoba. Wiele praktyczny porad. Z tm czytaniem to jest naprawdę ważne, ale ja robiętroszeczke inaczej. Czytając notuje dużo a później wracam do notatek i ew. jeszcze raz czytam niektóe fragmenty książki. Polecam każdemu kto działa w programach partnerskich.

  2. Arkadiusz Podlaski napisał(a):

    Ja robię podobnie jak Archon, zawsze warto sobie wynotować po swojemu rzeczy dla nas najważniejsze. Co do ebooka, to leży u mnie na dysku i czeka na swoją kolej 🙂 Jak przeczytam, to podzielę się wrażeniami.