ESCPartners – ciekawy PP

ESC Poland sp. z o. o. to firma, która posiada kilka sklepów internetowych. Każdy sklep posiada Program Partnerski. Do niedawna każdy PP był niezależny. Czyli w każdym PP pieniądze się zbierało oddzielnie. I przykładowo: jeśli minimum do wypłaty to 100 zł a w każdym PP zarabiam miesięcznie po 35 zł, to raz na 3 miesiące miałem 3 wypłaty. Nie było to dobre rozwiązanie, gdyż wolałbym, aby pieniądze z tych PP (w końcu są prowadzone przez tą samą firmę) były zliczane na jedno konto abym mógł co miesiąc otrzymywać 100 zł a nie 300 zł co kwartał. Niedawno to się zmieniło. Powstałą platforma ESC Partners, która jakby łączy wszystkie PP w jeden. ESCPartners ma jeszcze jedną zaletę

otóż można postawić sobie sklep internetowy we własnej domenie. Wtedy nie musisz się martwić o to, że ktoś usunie końcówkę z linka partnerskiego, gdyż po prostu będziesz jakby właścicielem swojego sklepu internetowego (zamówieniami oczywiście się zajmuje ESC Poland, Ty tylko zgraniasz prowizje).

Dlaczego tak bardzo mi się podoba ten PP?? Otóż przykładowo Helion i OnePress to dwa odrębne wydawnictwa prowadzone przez tą samą firmę, ale PP są niezależne i wkurzam się, gdy w jednym PP mam 30 zł a w drugim 20 zł, bo nie mogę jeszcze otrzymać wypłaty. ESC Poland chyba jako pierwsza firma dostrzegła tego typu problem i wzorowo go rozwiązała.

Na pocieszenie dodam, że będąc uczestnikiem np. PP Aragon.pl możesz przelać swoje prowizje na konto w ESC Partners dzięki czemu migracja na nową platformę jest bezbolesna.

Na koniec jeszcze jedna miła niespodzianka: w ESC Partners dodatkowo otrzymujesz 25% zarobków partnerów, których polecisz do zapisu. Z góry dziękuję za skorzystanie z mojego linka partnerskiego.

Comments are closed.