Wdrożyłem kolejny PP

Dzisiaj oficjalnie startuje Program Partnerski Mapa Zdrowia, który wdrożyłem dla firmy Mapa Zdrowia. Na razie pod PP podpiąłem 5 perswazyjnych mini-stronek sprzedających produkty związane ze zdrowiem. Przykładowa mini-strona to www.watroba-woreczek.pl.

Na dzień dzisiejszy partnerzy otrzymują aż 3 wartościowe ebooki (każdy ma po 50-60 stron) o zdrowiu w których są indywidualne linki partnerskie. Już wkrótce podepnę pod PP kolejne mini-stronki. Zachęcam do zapisywania się do PP gdyż prowizje są dość wysokie (5-10 zł za każdy sprzedany produkt).

2 komentarze to “Wdrożyłem kolejny PP”

 1. […] Mapa Zdrowia to nowy program partnerski wdrożony przez Damiana Daszkiewicza. Mapa Zdrowia oferuje preparaty ziołowe na różne dolegliwości i to te preparaty możemy promować w programie partnerskim. […]

 2. Marek napisał(a):

  W Mapa Zdrowia nie działają linki partnerskie!!! Nie wiem od kiedy ale to wyjaśnia dlaczego saldo mojego konta stoi w miejscu!!

  Zobaczcie:
  http://watroba-woreczek.pl/zamow.php?pol=login – error 404 File Not Found
  http://watroba-woreczek.pl/p/0/kampania/strona – j.w.
  http://blonnikwitalny.pl/p/0/kampania/strona – PAGE UNDER CONSTRUCTION – nie zostawia ciastka
  blonnikwitalny.pl/?pol=login – to chyba też nie zostawia ciastka, ale w xródle strony czasami są linki w polstaci plik.php?pol=login