Zdradzam sekret dużych zarobków w Programach Partnerskich

Jako manager Programu Partnerskiego Ententa wysyłam do partnerów porady dotyczące zarabiania w Programach Partnerskich. Poniżej publikuję e-mail, który wczoraj wysłałem. Uważam, że jest to jedna z cenniejszych lekcji.

Witam,
Pewnie chciałbyś otrzymywać codziennie kilka wysokich prowizji. Kilku partnerom w PP Ententa udało się to osiągnąć. Przeanalizowałem co robią nasi najlepsi partnerzy i wyciągnąłem ciekawe wnioski, którymi się podzielę w tym e-mailu. Oczywiście aby nie psuć im dobrej passy nie podam konkretnych szczegółów które pozwolą ich zdemaskować, ale udzielę kilka wartościowych porad, które naprowadzą Ciebie na właściwy trop.

UWAGA: TA LEKCJA JEST BARDZO WAŻNA. Mogę wręcz powiedzieć, że jest najważniejszą lekcją z wszystkich, jakie napisałem do tej pory! Tą samą lekcję wysłałem partnerom innego PP w którym jestem również managerem i w przeciągu miesiąca czasu partnerzy podwoili swoje zarobki!

Otóż najlepsi partnerzy tworzą mini-stronki. Mini-stronka to nic innego jak prosta strona internetowa zawierająca kilka podstron, która ma za zadanie przedstawić zalety promowanego produktu. Czasami mini-stronka może składać się jedynie ze strony głównej.

Poniżej przedstawię kilka swoich mini-stronek, które stworzyłem aby wytłumaczyć w tym poradniku co to jest mini-stronka:

> Jay Abraham
Bardzo prosta mini-stronka zachęcająca do kupna ebooka (raportu) Jay’a Abraham’a. Troszkę się namęczyłem z treścią strony: wyciąłem pewne fragmenty z darmowego fragmentu ebooka, którego rozdajemy partnerom, troszkę tekstu pobrałem z oryginalnej strony ofertowej (często nawet pewne fragmenty "przepisywałem" z oryginalnej strony zmieniając słowa, ale zachowując ogólny sens, tak aby strona z której kopiowałem nie była zbyt podobna do mojej, gdyż wyszukiwarka Google tego nie lubi).

Serwis postawiłem na darmowym serwisie Google Sites – polecam go początkującym webmasterom, gdyż nie trzeba umieć Tworzyć stron internetowych, aby zamieścić swoją stronę w internecie!
 

> Najskuteczniejsze narzędzie w e-biznesie
Ten serwis to tak naprawdę na szybko skopiowany mój ebook o tym samym tytule. Serwis ma za zadanie przedstawić klientowi zalety inteligentnych autoresponderów, a przy okazji delikatnie promuje FUMPa (w przypadku tego serwisu za cel stawiam sobie wyedukowanie klienta, a dopiero potem sprzedaż produktu). Serwis istnieje już parę miesięcy i sprzedał już kilka FUMPów!

> Inteligentny autoresponder
Tym razem stworzyłem blog. Na tym blogu publikuję artykuły związane z inteligentnymi autoresponderami. Tutaj również poszedłem na łatwiznę i skopiowałem ciekawsze fragmenty mojego e-booka o autoresponderach. Jednak mam zamiar aktualizować serwis dodając wartościowe porady, których nie opisałem w owym ebooku. Serwis postawiłem na darmowej platformie blogowej dostępnej na www.wordpress.com

Jak widzisz, stworzyłem trzy przykładowe mini-stronki. Każda z nich promuje konkretny produkt objęty programem partnerskim Ententy. Dwie z trzech przedstawionych mini-stronkek stworzyłem w dwóch darmowych serwisach umożliwiających tworzenie mini-stronek:

> WordPress.com – darmowa platforma umożliwiająca założenie własnego bloga

> sites.google.com – darmowy serwis umożliwiający tworzenie prostych stron WWW – w tym serwisie stworzenie własnej strony WWW nie jest trudne gdyż masz do dyspozycji prosty edytor WWW który w pewnym sensie przypomina znany program MS Word.

Dlaczego polecam tworzenie mini-stronek w darmowych serwisach? Otóż po pierwsze nie musisz płacić za utrzymanie swojej strony WWW (jest to ważne gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Programami Partnerskimi i jeszcze nic nie zarobiłeś).

Po drugie łatwiej jest skorzystać z wyspecjalizowanego serwisu umożliwiającego Tworzenie stron WWW niż gdybyś musiał samemu własnoręcznie wnikać w tajniki języków: HTML, PHP, JavaScript, CSS.

Osoby zaawansowane również mogą korzystać z tych serwisów – fakt, że są one proste (nie wymagają znajomości technicznych detali – co jednak w pewnych przypadkach jest wadą, gdyż nie oferują aż tak wielkich możliwości jak własnoręczne zainstalowanie skryptu na swoim serwerze) ale z drugiej strony są one bardzo fajne: pozwalają na budowanie swojego zaplecza (są one położone na innych adresach IP niż Twoje serwisy, więc zyskasz zupełnie za darmo linki przychodzące do Twoich stron WWW położone na unikalnych adresach IP).

Na koniec mam pewną sugestię: zanim zaczniesz Tworzyć mini-stronki poświęć trochę czasu na poznanie produktu, który chcesz promować. I tworząc mini-stronkę nie kopiuj kropka w kropkę treści z innych mini-stronek (lub z stron ofertowych firmy Ententa). Dlaczego? Otóż gdy wyszukiwarka Google natrafi na Twoją stronę i "zorientuje" się, że tekst na Twojej stronie został skopiowany z innej z innej strony (która już jest parę miesięcy w internecie) to może uznać Twoją stronę za mało
wartościową (nie będzie się pojawiać w wynikach wyszukiwania, lub będzie się pojawiać na niskich pozycjach).

Ja tworząc mini-stronki staram się dodać coś od siebie (coś dopisać, usunąć parę zbędnych zdań, albo "przepisuję" inną mini-stronkę w ten sposób, że czytam dwa zdania i piszę je używając nieco innych słów, tak aby oddawały ten sam sens, ale składały się z innych wyrazów niż oryginał).

O tym jak wypozycjnować swoją mini-stronkę w wyszukiwarkach internetowych napiszę w którejś z kolejnych lekcji tego poradnika. Na razie zachęcam Ciebie do stworzenia jakiejś mini-stronki. W tym e-mailu podałem trzy przykłady prostych mini-stronek, które stworzyłem, aby móc napisać ten poradnik. Oprócz
tego podałem dwie darmowe usługi dzięki którym za darmo możesz stworzyć swoją stronę WWW.

7 komentarzy to “Zdradzam sekret dużych zarobków w Programach Partnerskich”

 1. Kamil napisał(a):

  Trzeba będzie się zainteresować tym tematem 🙂

 2. Łukasz J. napisał(a):

  Problem z mini stronami polega na tym że po ostatnich zawirowaniach w Google trudno je wypozycjonować (chyba że ktoś coś już wie, to niech da znać 🙂 ), więc zarobek jest niepewny… nie ma to jak marka i lojalni użytkownicy (przynajmniej w teorii 😉 )

 3. Damian Daszkiewicz napisał(a):

  Nie zauważyłem tego problemu. Ostatnio stworzyłem kilka mini-stronek (aby edukować partnerów). I np. na hasło erekcja jestem 21, na hasło Jay Abraham (polskie wyniki) 8.

 4. Łukasz J. napisał(a):

  A jakimi metodami pozycjonujesz… jeśli można spytać 😉

 5. Damian Daszkiewicz napisał(a):

  Powiem tak: kupienie 2-3 linków na stronach PR3-4 ciężko nazwać pozycjonowaniem 😉

  Niektóre mini-stronki dodatkowo wspomagam linkiseo

 6. Tomek napisał(a):

  Nie jest tak źle z tym pozycjonowaniem… nawet przy tych zawirowaniach. Ja obserwuje jakieś takie czasem przejściwowe problemy, to czasem coś wyleci, to czasem coś dostanie filtr.

  Ale po jakimś czasie wraca…

  Owszem zdarza się, ze czasem zwyczajnie jakiejśc strony nie idzie prosto wypozycjonować. Mam wtedy jednak inny sposób, robię podobna stronę i tą kolejną pozycjonuje 🙂

 7. Nikola napisał(a):

  Ciekawa sprawa, trzeba się temu bliżej przyjrzeć 🙂