PP Helion – zmiany na lepsze

W Programie Partnerskim Helion jestem zapisany od 2002 roku. Jest to jeden z pierwszych polskich Programów Partnerskich. Przez ten czas wiele się nie zmieniło. Jednak kilka dni temu nastąpiły dość drastyczne zmiany:

 • Od teraz w PP okres ważności cookies został wydłużony do 30 dni (wcześniej było chyba tylko 3 dni).
 • Wcześniej PP Heliona i PP Onepress to były dwa oddzielne PP. Czyli mając 30 zł uzbierane w PP Helion i 20 zł w PP Onepress nie mogłem poprosić o wypłatę. Teraz owe PP są zintegrowane i zarobki z wszystkich PP się sumują. Dzięki temu można szybciej dojść do wypłaty.
 • Zauważyłem, że teraz oprócz księgarni Helion.pl (literatura informatyczna) i OnePress.pl (literatura biznesowa) można promować również księgarnie sensus.pl (poradniki psychologiczne i motywacyjne) oraz septem.pl (książki poradnikowe dla całej rodziny, przewodniki turystyczne)
 • Logując się do PP Helion mogę przeglądać statystyki sprzedaży w pozostałych PP (wcześniej były odrębne panele partnerskie, teraz jest jeden zintegrowany)

Owszem nadal panel partnerski ma dość małą funkcjonalność, ale mam nadzieję, że obecne zmiany to dopiero początek wielkich zmian.

3 komentarze to “PP Helion – zmiany na lepsze”

 1. shrew napisał(a):

  „Logując się” – ładnie powiedziane. Ja się zalogować nie mogłam, bo nie pamiętałam danych. Opcji „przypomnij hasło” nie zrobili. Na szczęście na maile odpowiadają i podano mi login oraz hasło.

 2. Damian Daszkiewicz napisał(a):

  Podali hasło, czy wygenerowali Tobie nowe hasło??

 3. shrew napisał(a):

  Podali.