Myśleć Jak Milionerzy 2009

Już niedługo bo 27 czerwca rusza pierwsza konferencja z cyklu „Myśleć jak Milionerzy”. W sumie konferencja odbędzie się w 16 miastach:

Warszawa – 27 czerwca
Łódź – 28 czerwiec
Gdańsk – 11 lipiec
Szczecin – 12 lipiec
Poznań – 18 lipiec
Wrocław – 19 lipiec
Kraków – 25 lipiec
Opole – 26 lipiec
Olsztyn – 15 sierpień
Białystok – 16 sierpień
Bydgoszcz – 22 sierpień
Zielona Góra – 23 sierpień
Katowice – 29 sierpień
Kielce – 30 sierpień
Rzeszów – 5 wrzesień
Lublin – 6 wrzesień

Koszt udziału w jednej konferencji to tylko 47 zł. Za każdą następną należy dopłacić symboliczne 5 zł. Konferencja zaczyna się o godzinie 13 i trwa około 5 godzin (w skład każdej konferencji wchodzi 4-5 wykładów). Jednak należy sobie zarezerwować troszkę więcej czasu, gdyż po konferencji następuje kolacja.

Na każdej konferencji występują osoby, które odniosły sukces w biznesie i dzielą się swoim doświadczeniem. Brałem udział w dwóch takich konferencjach (w 2007 i w 2008 roku) i obie dały mi niezłego kopa do działania. Jednak konferencje mają jeszcze jedną zaletę: można poznać ludzi! I nie są to przypadkowe osoby, tylko osoby, które coś chcą w swoim życiu zmienić! Przykładowo tydzień temu dzwonił do mnie znajomy, którego poznałem na MJM 2007 z propozycją współpracy.

Na konferencji wystąpią następujące osoby:
Adam Aduszkiewicz
Damian Daszkiewicz
Jan M. Fijor
Andrzej Hanisz
Michał Jankowiak
Czesław Karczmar
Jerzy Kostowski
Marcin Kozerawski
Paweł Lenar
Piotr Majewski
Dominik Matusz
Piotr Mazurowski
Piotr Michalak
Robert Okulski
Krzysztof Pauch
Szymon Przybyszewski
Andrzej Siciński
Krzysztof Soboń
Kasia Szafranowska
Piotr Ślęzak
Tomasz Urbaś
Waldemar Wasik
Emilia Żurek

Jeśli uważnie czytałeś listę wykładowców, to z pewnością zauważyłeś moje nazwisko 🙂 Otóż 6 września w Lublinie wygłoszę prezentację Z pasji programowania do pasji zarabiania.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Ciebie na konferencję. Wejdź na stronę www.myslecjakmilionerzy.pl i zapisz się już teraz!

Comments are closed.