To się nazywa szybka wypłata!

Dzisiaj zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Otóż od nieco ponad roku „wegetuję” w programie partnerskim Synergii. Ponieważ właścicielem PP jest mój znajomy, więc zapisałem się do niego raczej z grzeczności, niż po to, aby zarabiać (nie mam jakiegoś zaplecza w postaci serwisów związanych z edukacją bądź szybką nauką).

I w poniedziałek wieczorem (około 18:15) wybrałem się na pocztę, gdyż miałem parę spraw do załatwienia. Przy okazji (skoro muszę i tak stać na poczcie) wydrukowałem umowę i wystawiłem pierwszy rachunek. Efekt? Wysłałem list priorytetowy w poniedziałek wieczorem. Dzisiaj (środa) o godzinie 12.30 (pierwsza przychodząca sesja ELIXIRu) otrzymałem przelew 🙂

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że aż tak szybko można zrealizować wypłatę (w mniej niż 48h od wysłania rachunku miałem zaksięgowane pieniądze na swoim koncie). Na pewno jest to rekord szybkości 🙂 Standardem w polskich PP jest czekanie 7-14 dni na przelew od chwili wysłania rachunku.

Tak więc super szybki przelew zmotywował mnie do bliższego przyglądnięcia się, jakie produkty oferuje PP Synergia. A wszystkim właścicielom PP radzę brać przykład z Synergii 🙂

8 komentarzy to “To się nazywa szybka wypłata!”

 1. Artur napisał(a):

  Hej Damianie,
  Dzięki za docenienie naszego działania.
  Produkty związane z szybką nauką, efektywnym notowaniem mogą być swobodnie promowane wśród grup, których wiedza przekłada się na pieniądze (wszelkiego rodzaju specjaliści, menedżerowie, właściciele firm). Zatem nie trzeba mieć stron pozycjonowanych na szybką naukę, aby zarabiać w naszym pp.

  Jedyne co trzeba to stworzenie odpowiedniego kontekstu, w którym polecenie danego produktu ma sens dla danej grupy docelowej (rozwiązuje jej dotkliwe problemy lub pomaga realizować marzenia).

  Pozdrawiam serdecznie i liczę na więcej rachunków od Ciebie 😉

 2. Archie napisał(a):

  Ja podobnie szybko otrzymałem wypłatę w tym miesiącu z Dobrego Ebooka..

  Rachunek wysłałem w poniedziałek przed 12, a pieniądze miałem już na koncie w środę. Jak widać są programy partnerskie, które dbają o swoich partnerów.

 3. Damian Daszkiewicz napisał(a):

  @Artur – jako manager 2 PP musze się dokształcać poprzez działanie jako zwykły partner 🙂 Tak więc w wolnych chwilach, kiedy będę się dokształcał pewnie skupię więcej uwagi na Twoim PP.

  @Archie – ostatnio rozmawiałem z właścicielem Mapy Zdrowia i mówił, że ostatnio Poczta ma jakieś przebłyski i czasami w ciągu zaledwie 3 dni on potrafi dostać kasę z paczki wysłanej za pobraniem, paczki z Indii ostatnio zaczęły szybciej dochodzić. Tak więc jesli chodzi o szybkie realizowanie wypłat, to pewnie nie tylko zasługa właścicieli PP, ale również duży wpływ ma na to Poczta Polska, która szybko dostarcza rachunek 🙂 A co do Dobrego Ebooka, to na dniach też będę testował jak szybko robią wypłaty 😉

 4. Piotrek napisał(a):

  Ja muszę tutaj pochwalić program Escape (http://www.escapemagazine.pl/pp/s/okazja) – wypłaty, mogę to śmiało powiedzieć są natychmiastowe. Najdłużej na płatność czekałem 2 dni. Najkrócej – kilka godzin.

 5. Piotrek napisał(a):

  Co do właścicieli innych PP, niestety stosują oni zasadę maksymalnego terminu zapłaty – przeważnie trzymają pieniadze u siebie do ostatniego dnia wypłaty (14 dni). O ile takie działanie zdaje się być zrozumiałem dla wysokich kwot o tyle dla kwot mniejszych niż 1000zł, jest wg. mnie niezbyt zrozumiałe – czyżby były aż takie problemy z płynnością finansową w tych firmach?

 6. Damian Daszkiewicz napisał(a):

  @Piotrek – jeśli w danym PP sprzedajesz np. e-booki to faktycznie przetrzymywanie kasy jest niezbyt miłe.

  Ale jeśli w danym PP poleca się produkty fizyczne, to wtedy z płynnością bywa różnie – ot trzeba zatowarować sklep (czasami bywają okazje więc kupuje się „na zapas”, czasami planuje się jakieś akcje promocyjne więc też trzeba zamówić więcej niż zwykle). Czasami też partnerzy są złośliwi: zbierają kasę i nic, nic a tu nagle po kilku miesiącach się budzi i wypłata na 5k 😉 I taki ktoś skutecznie spowoduje chwilowy zator i inny partnerzy przez niego muszą dłużej czekać na wypłaty 🙂

 7. Piotrek napisał(a):

  Mimo to, życzę każdemu właścielowi partnerów zarabiajacych 5.000 😉

 8. Damian napisał(a):

  No cóż, zazwyczaj wypłaty otrzymuję w terminie, ale jest jeden PP w którym na wypłatę czekam już 51 dni. Trochę naskrobałem na ten temat na moim blogu: http://www.ganita.ministrona.com/bez-kategorii/wyglada-na-to-ze-stracilem-1694-zl-w-jednym-z-pp/