Jak wystrzelić mocno w górę swoje zyski z Programów Partnerskich w roku 2010?

Autorem raportu jest Paweł Wróblewski. Należy on do czołówki najlepiej zarabiających partnerów w PP MapaZdrowia (w innych
programach partnerskich też on zarabia nie małe pieniądze).

Tak więc warto jest poczytać co on ma do powiedzenia. Tym bardziej, że w tym przypadku mogę zweryfikować, że ten raport faktycznie został napisany przez kogoś, kto naprawdę zna się na tym o czym pisze!

Raport jest bardzo krótki (raptem 14 stron tekstu), ale zawiera kilka fajnych pomysłów, pozwala na pewne sprawy spojrzeć z innej perspektywy! Zresztą nie liczy się ilość a jakość – a niektóre z pomysłów nawet mnie starego wyjadacza zainspirowały do działania!

Gorąco zachęcam do pobrania darmowego raportu: Jak wystrzelić mocno w górę swoje zyski z Programów Partnerskich w roku 2010?

2 komentarze to “Jak wystrzelić mocno w górę swoje zyski z Programów Partnerskich w roku 2010?”

  1. Lucider napisał(a):

    Na programach partnerskich zarabiają tylko nieliczni, trzeba mieć niemałe źródło „narybku”, zaplecze i wiele innych rzeczy, żeby zarabiać tyle, na ile miało się nadzieję.

  2. Damian Daszkiewicz napisał(a):

    Akurat nie do końca się z tym zgodzę. Owszem, nie każdy zarabia. Albo inaczej: procentowo mało osób spośród tych, które zapiszą się do jakiegoś PP odnosi sukcesy. Dlaczego?? Ano bo niektórym brakuje czasu do promowania produktów, chęci do nauki (nikt się nie rodzi z wiedzą dotyczącą skutecznej działalności w PP).

    Z drugiej strony popatrz: czytać i pisać też się nikt nie nauczył w dwa popołudnia. Tylko, że czytać i pisać prawie każdy potrafi, bo ktoś (rodzice, szkoła, dziadkowie) pilnowali Ciebie i systematycznie uczyli i stopniowo małymi krokami nauczyłeś się od sylabizowania do płynnego czytania. Natomiast w PP musisz sam siebie przypilnować a mało kto ma tyle zapału, aby się nie poddać po kilku tygodniach niepowodzeń.